KOM TİYATRO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

iletişim gerçekten yapabiliyormuyuz

2 posters
YazarMesaj
Avni bey

iletişim gerçekten yapabiliyormuyuz Empty
MesajKonu: iletişim gerçekten yapabiliyormuyuz   iletişim gerçekten yapabiliyormuyuz EmptyC.tesi Mayıs 09, 2009 9:44 am

Biz insanlar gerçekten iletişim yapabiliyormuz iletişim insanlar arasındaki dostlukları pekiştirir samimi olmasını sağlar hepimiz apartmanda oturuyoruz ve kimse kimseyi tanımıyor üstelik tanımakta istemiyor eve gelirken karşı komşunun kapısı açıksa asansörün sesini duyduğu zaman hemen kapıyı kapatıyor yüzyüze gelmeyelim diye halbuki ne kadar yalnış Allah korusun başına bir iş gelse en yakınında sana yardım edecek kişi komşunuzdur ama hal böyleyken başımız sıkıştığında komşumuzdan yardım isteyemiyoruz neden mi çünkü iletişim olmadığı için yolda otobüste giderken tanımadığımız kişilerle asla konuşmuyoruz neden çünkü bize zarar verebilir asla halbuki yaşlı bir teyzeye halini hatrını sorsak küçük bir çocuğa minik bir tebessüm etsek güzel bir bayana çiçek versek o içimizdeki insan sevgisini yok etmesek dünya ne kadar güzel bir hal alır hem bizim için hemde çevremiz için o zaman ne yapıyoruz tebessümle muhabbetle sevgiyle dostluğa barışa doğru sürekli ileri hiç durmadan .............
LUQUE

iletişim gerçekten yapabiliyormuyuz Empty
MesajKonu: Geri: iletişim gerçekten yapabiliyormuyuz   iletişim gerçekten yapabiliyormuyuz EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 4:43 am

supersın aynen hak verıyorum...

iletişim gerçekten yapabiliyormuyuz
1 sayfadaki 1 sayfası